Share this page on
Європейська культура солідарності формується цієї миті Back

Європейська культура солідарності формується цієї миті

3 Mar 2022

Путінський режим повернув війну до Європи.

Війна Путіна проти України – це війна проти всієї Європи.

Він не може досягти успіху.

Як європейці, ми рішуче висловлюємо безумовну солідарність з народом України та всіма тими, зокрема і в Росії, хто протистоїть спробі Путіна змінити європейські кордони та переписати європейську історію.

Понад шість декад Європейський культурний фонд виступає за європейські норми і цінності, виховує почуття порозуміння та солідарності між народами Європи.

Сьогодні немає більш актуального місця для реалізації нашої європейської культури солідарності, ніж Україна.

Єдність та солідарність – це наша європейська сила. Напад Путіна на Україну ставить на випробування наші цінності. Ми повинні підтримати наших друзів, колег та всіх тих, хто страждає зараз в Україні, ми маємо розділити між усіма європейцями тягар наших зобов’язань у солідарності з ними.

У цьому ми справді разом.

Майбутнє Європи визначається зараз, воно в нашій сумісній відповіді на війну в Україні, на війну Путіна проти Європи.

Це й має бути європейським моментом!

Ми, Європейський культурний фонд, переглядаємо всі наші програми, партнерства та ресурси для визначення найкращого способу надання негайної надзвичайної підтримки України спільними діями, здатними цілком зміцніти нашу європейську культуру солідарності.

Тому що мир, єдність та демократична солідарність між європейцями потребують постійної підтримки та безперервного розвитку.

Будь ласка, приєднуйтеся до нас!

Повідомляйте нас про ваші надзвичайні потреби, особливо в галуззі культури. Повідомляйте нас про вже розпочаті місцеві (культурні) ініціативи, що потребують підтримки. Надсилайте нам свої ідеї про те, яким чином найкраще діяти для підтримки культури європейської солідарності з Україною зараз: cos@europeanculturalfoundation.eu.

Пожертвуйте на надзвичайну ситуацію в Україні до нашого Фонду культури солідарності!

Website by HOAX Amsterdam